Цикл ТУ «Ехокардіографія» (22.01-05.02.2021)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Ехокардіографія», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика в режимі онлайн з 22 січня до 05 лютого 2021 року.

Програма циклу охоплює основи ультразвукового дослідження серця, оцінку розмірів камер, структури і функції клапанів серця, ехокардіографічну діагностику найбільш поширених набутих вад серця, хвороб міокарда, перикардитів, пошуку джерела тромбоемболій, оцінки функції клапанних протезів, низку семінарів з демонстрацiєю рідкісних клiнiчних випадкiв. Будуть детально розглянуті аспекти ехокардіографічної діагностики та ведення пацієнтів із серцевою недостатністю, кардіоміопатіями, тромбоемболією легеневої артерії, легеневою гіпертензією, вродженими вадами серця.

     Путівку на цикл можна придбати у секторі тематичного удосконалення НМАПО імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 2-ий поверх адміністративного корпусу. Телефон для довідок (044) 205 4825, Ольга Іванівна Волошенюк), або в режимі онлайн (дивись на сайті академії www.nmapo.edu.ua розділ “Рекомендації щодо укладання договорів юридичними (фізичними) особами”). Телефон для довідок щодо укладання договорів – (044) 2054831. Вартість навчання на циклі – 3300 гривень.

Необхідні документи для реєстрації на навчання:

  1. Путівка.
  2. Копія диплому.
  3. Заповнені документи (технологічна картка, анкета слухача – видаються на кафедрі або надсилаються на електронну пошту слухача).
  4. Свідоцтво про одруження (у разі зміни прізвища).
  5. Відрядження (за необхідності).

Очна реєстрація слухачів на клінічній базі кафедри в Інституті серця МОЗ України буде здійснюватися 22.01 з 09.30 до 12.00. Куратор циклу – асистент Іванюк Наталія Борисівна. Для того, щоби зареєструватися дистанційно, потрібно відсканувати зазначені документи та відправити їх на адресу електронної пошти ntodurova88@gmail.com з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ», або відправити Новою поштою: Київ, НП 154, Куць Віктору Олександровичу, тел. 050 3836985.  Для забезпечення зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказати Ваш контактний мобільний номер телефону та адресу е-mail.

Навчання на циклі буде проходити щодня з 14.30 до 18.30 з використанням платформи Zoom. Графік занять і навчальні матеріали буде розміщено на сайті кафедри www.fd.org.ua, а також сторінці кафедри у Facebook. У період циклу передбачається проведення спільних онлайн-семінарів з участю провідних українських і міжнародних експертів з ехокардіографії.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).

Контактні дані співробітників кафедри:

Куратор циклу асистент Іванюк Н.Б. – тел. (067)4403134, E-mail: ntodurova88@gmail.com

Завуч кафедри доцент Куць В.О. – тел. (050) 3836985,  E-mail: kutsva@ukr.net

Завідувач кафедри професор Жарінов О.Й. – тел. (050) 3154069, E-mail: oleg_zharinov@hotmail.com