Цикл ТУ «Діагностика та лікування порушень серцевого ритму» (12.04-16.04.2021)

Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Діагностика та лікування порушень серцевого ритму», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика у режимі онлайн з 12 квітня до 16 квітня 2021 року.

Програма циклу охоплює значний обсяг теоретичних знань і практичних навичок, необхідних лікарю для проведення самостійної роботи з діагностики та лікування аритмій і блокад серця. На циклі будуть розглянуті основи аритмології і клінічної електрофізіології серця, принципи діагностики тахі- та брадиаритмій, антиаритмічної терапії, немедикаментозного лікування аритмій і порушень провідності серця.

Бюджетні путівки на цей цикл уже відсутні. Контрактну путівку можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 2-й поверх адміністративного корпусу. Телефон для довідок (044) 205 4825, Ольга Іванівна Волошенюк), або дивіться  інформацію на сайті університету www.nuozu.edu.ua у розділі «Навчання» – Рекомендації щодо укладання договорів юридичними (фізичними) особами”. Путівку можна придбати також через систему електронної реєстрації https://e.nmapo.edu.ua.  Телефон для довідок щодо укладання договорів – (044) 2054831. Вартість навчання на циклі – 1150 гривень.

Необхідні документи для реєстрації на навчання:

  1. Путівка (для бюджетних путівок – обов’язково печатка з місця роботи!).
  2. Копія диплому.
  3. Заповнені документи (технологічна картка, анкета слухача – додаються).
  4. Свідоцтво про одруження (у разі зміни прізвища).
  5. Відрядження (за необхідності).
  6. Для викладачів закладів вищої освіти – витяг з наказу з місця роботи про скерування на цикл ТУ.

Очна реєстрація слухачів на клінічній базі кафедри в ДУ «Інститут серця МОЗ України» буде здійснюватися 12.04.21 з 09.30 до 12.00. Куратор циклу – доцент Ткаченко Лілія Олександрівна. Для  дистанційної реєстрації потрібно відсканувати зазначені документи та відправити їх на адресу електронної пошти tkachlil2211@gmail.com з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ» або надіслати Новою поштою з доставкою на адресу кафедри: м. Київ, вул. Братиславська, 5-А, ДУ «Інститут серця МОЗ України», 2-й поверх, кафедра функціональної діагностики, к. 2003 – для Ткаченко Лілії Олександрівни, – тел. (097)0674733. Для забезпечення зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказати Ваш контактний мобільний номер телефону та адресу е-mail.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (25 балів до портфоліо безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).

Контактні дані співробітників кафедри:

Куратор циклу  Ткаченко Л.О. – тел. (097)0674733, E-mail: tkachlil2211@gmail.com.

Завуч кафедри доцент Куць В.О. – тел. (050) 3836985,  E-mail: kutsva@ukr.net

Завідувач кафедри професор Жарінов О.Й. – тел. (050) 3154069, E-mail: oleg_zharinov@hotmail.com

Зразок клопотання:

  Ректору НУОЗ України імені П.Л. Шупика академіку НАМН України, професору  Вороненку Ю.В.  
    Клопотання   Адміністрація ……………………………. просить надати путівку на цикл ТУ «…………», який буде проводитись на кафедрі функціональної діагностики з ….. по……2021 р. для лікаря……… (ПІБ).  Стаж роботи за фахом …..     Головний лікар …………   (лік.заклад)  ПІБ (гол.лікаря)