Цикл ТУ «Клінічна електрокардіографія»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Клінічна електрокардіографія», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 2 до 17 березня 2022 року.

Необхідні документи для реєстрації на навчання:

  1. Путівка (для бюджетних путівок – обов’язкова печатка з місця роботи!).
  2. Копія диплому.
  3. Заповнені документи (технологічна картка, анкета слухача – видаються на кафедрі або надсилаються на електронну пошту слухача).
  4. Свідоцтво про одруження (у разі зміни прізвища).
  5. Відрядження (за необхідності).
  6. Для викладачів ЗВО – витяг з наказу з місця роботи про направлення на навчання на цикл ТУ.

Очна реєстрація слухачів буде здійснюватися 02.03.22 з 09.30 до 12.00 на клінічній базі кафедри в ДУ «Інститут серця МОЗ України» в лекційній аудиторії (6-ий поверх). Куратор циклу – доцент Вережнікова Анна Петрівна. Для дистанційної реєстрації потрібно відсканувати зазначені документи (в хорошій якості) та відправити на адресу anna.verezhnikova@gmail.com з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ» або надіслати Новою поштою з доставкою на адресу кафедри: м. Київ, вул. Братиславська, 5-А, ДУ «Інститут серця МОЗ України», 2-й поверх, кафедра функціональної діагностики, к. 2049 – для Вережнікової Анни Петрівни, – тел. (067) 5008736. Для забезпечення зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказати Ваш контактний номер мобільного телефону та адресу е-mail.

Графік занять і навчальні матеріали буде розміщено на сайті кафедри www.fd.org.ua, а також на сторінці кафедри у Facebook.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).

Контрактну путівку на цикл можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 2-ий поверх адміністративного корпусу, к.34, телефон для довідок (044) 205 4825, Ольга Іванівна Волошенюк), або через систему електронної реєстрації https://nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia. Телефон для довідок щодо укладання договорів – (044) 2054831. Вартість навчання на циклі – 2700 гривень. 

Контактні дані співробітників кафедри:

Куратор циклу доцент Вережнікова А. П.. – тел. (067) 5008736, E-mail: anna.verezhnikova@gmail.com

Завуч кафедри доцент Куць В.О. – тел. (050) 3836985,  E-mail: kutsva@ukr.net

Завідувач кафедри професор Жарінов О.Й. – тел. (050) 3154069, E-mail: oleg_zharinov@hotmail.com