Фахова школа “Методи скринінгу і профілактика серцево-судинних хвороб”

Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у фаховій школі “Методи скринінгу і профілактика серцево-судинних хвороб”, яка відбудеться в суботу 10 червня 2023 року.

Тематика школи охоплює сучасні аспекти первинної і вторинної профілактики в кардіології, зокрема, обговорення методів оцінювання факторів ризику, скринінгу наявності серцево-судинних хвороб з допомогою електрокардіографії та ультразвукових досліджень судинного русла, первинної профілактики раптової серцевої смерті, фібриляції передсердь і серцевої недостатності, ведення пацієнтів після реваскуляризаційних втручань. Основою для викладення матеріалу школи є узгоджені європейські настанови з кардіоваскулярної профілактики. Лекторами є провідні експерти ДУ «Інститут серця МОЗ України» та кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Програма школи додається.

Школа відбудеться в очному форматі, участь можна взяти лише за умови попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена. Для участі в школі та з метою планування наступних очних освітніх заходів ДУ «Інститут серця МОЗ України» просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1ox7HHfNhOzGQ-P7jWKCcJf1-IwtR8goVj_sg22XZja4/edit

Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками школи, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.  

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов