7 червня відбувся освітній семінар «Дисліпідемії, атеросклероз та ішемічна хвороба серця», організований Інститутом серця МОЗ України і Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
Семінар, який проходив у гібридному форматі, було зареєстровано Центром тестування при МОЗ України як захід з безперервного професійного розвитку лікарів. Попередньо для участі зареєструвалося 220 лікарів різних спеціальностей.
Учасників семінару привітав у своєму вступному слові генеральний директор Інституту серця МОЗ України член-кореспондент НАМН України професор Борис Тодуров. Він розповів про досягнення Інституту щодо новітніх підходів з хірургічного та інтервенційного лікування у пацієнтів з гострими і хронічними формами ІХС, наголосив на важливості запровадження сучасних освітніх програм для лікарів різних спеціальностей, дотичних до надання допомоги пацієнтам з ІХС.
Наукова програма семінару передбачала послідовне та цілісне викладення аспектів патогенезу дисліпідемій, діагностики та лікування атеросклерозу та його ускладнень у практиці кардіолога, лікаря з функціональної діагностики, інтервенційного кардіолога і кардіохірурга. Вагомий внесок у реалізацію цієї програми внесли співробітники Інституту серця (Андрій Хохлов, Ірина Шкурат), кафедри функціональної діагностики (Олег Жарінов, Лілія Ткаченко) і запрошені лектори – завідувач кафедри кардіології, лабораторної і функціональної діагностики ХНУ імені В.Н. Каразіна професор Віра Целуйко і головний науковий співробітник ННЦ «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені М.Д. Стражеска НАМН України» Дмитро Рябенко.
Протягом двох днів після школи-семінару учасники можуть відповісти на підготовлені лекторами тести і отримати сертифікат БПР. Повний запис школи-семінару доступний для перегляду на Youtube каналі.