Запрошення взяти участь у Х щорічній науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Х щорічній науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», яка відбудеться 17-18 березня 2022 року.

Ця конференція є в Україні подією року для лікарів різних спеціальностей, які цікавляться і займаються методами функціональної діагностики в кардіології. Основна мета форуму – розглянути сучасні можливості застосування методів функціональної діагностики при серцево-судинних хворобах, зокрема, ішемічній хворобі серця, тромбоемболії легеневої артерії та порушеннях серцевого ритму. У рамках конференції відбудеться презентація практичного керівництва «Фібриляція і тріпотіння передсердь».

До участі в конференції запрошуються позаштатні експерти з функціональної діагностики і кардіології усіх регіонів України, лікарі з функціональної діагностики, кардіологи, терапевти, співробітники науково-дослідних інститутів, а також кафедр медичних університетів, академій та факультетів післядипломної освіти, на яких здійснюється навчання лікарів з функціональної діагностики і кардіології.

Конференція відбудеться у режимі онлайн, усі учасники отримають сертифікати встановленого зразка. Програма, яка додається, містить посилання для реєстрації учасників.

З повагою,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України»,

член-кореспондент НАМН України, професор Тодуров Б.М.

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика,

професор Жарінов О.Й.