Фахова школа “Первинна і вторинна кардіоваскулярна профілактика”

Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у фаховій школі „Первинна і вторинна кардіоваскулярна профілактика», яка відбудеться в суботу 14 жовтня 2023 року.

Тематика школи охоплює сучасні аспекти первинної і вторинної профілактики в кардіології, зокрема, обговорення сучасних методів оцінювання та корекції факторів ризику, скринінгу серцево-судинних хвороб з допомогою електрокардіографії та ультразвукових досліджень судинного русла, профілактики раптової серцевої смерті, фібриляції передсердь і серцевої недостатності, ведення пацієнтів після ендоваскулярних втручань. Основою для викладення матеріалу школи є узгоджені європейські настанови з кардіоваскулярної профілактики, рекомендації 2023 року з діагностики та лікування гострих коронарних синдромів, профілактики серцево-судинних хвороб у пацієнтів із цукровим діабетом. Лекторами є провідні експерти ДУ «Інститут серця МОЗ України» та кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Програма школи додається.

Школа відбудеться в очному форматі, участь можна взяти лише за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами. Кількість учасників обмежена. Для участі в школі та з метою планування наступних очних освітніх заходів ДУ «Інститут серця МОЗ України» просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/S8c8EHixqzgXnL7G6

Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками школи, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.

Програма школи – https://fd.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/Фахова-школа-14-жовтня.pdf

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов