Серцева недостатність: фармакотерапія, інтервенції, кардіохірургія

Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у тематичному семінарі „Серцева недостатність: фармакотерапія, інтервенції, кардіохірургія», який відбудеться в Інституті серця МОЗ України у змішаному форматі 24 квітня 2024 року.

Тематика заходу охоплює суперечливі аспекти ролі фонової патології серця та супутніх хвороб для диференційованого ведення пацієнтів із серцевою недостатністю, зокрема, у пацієнтів з ІХС, кардіоміопатіями, артеріальною гіпертензією, аритміями серця, цукровим діабетом. Значну увагу буде приділено ендоваскулярним реваскуляризаційним та клапанним втручанням у пацієнтів із супутніми хворобами. Окремий акцент буде зроблено на веденні пацієнтів з тяжкою і термінальною серцевою недостатністю, у тому числі з використанням механічних пристроїв і трансплантації серця. Основою для викладення матеріалу семінару є узгоджені європейські настанови з діагностики та лікування серцевої недостатності (2021, оновлення 2023). Програма семінару додається.

Для отримання доступу до перегляду семінару в режимі онлайн необхідно перейти за посиланнямhttps://www.youtube.com/live/Yf5Xxzmsrlw?si=Dbdxh0OcbzjldjAR

Семінар є заходом з БПР лікарів різних спеціальностей. Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками семінару, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення окремої форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.  

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов