Основи ультразвукового дослідження серця та судин

Кафедрою функціональної діагностики на клінічній базі у клініці «Mirum» у березні 2024 року проведено черговий очний двотижневий цикл ТУ «Основи ультразвукового дослідження серця та судин» для 13 лікарів з різних регіонів України.

Програма циклу охоплювала принципи оцінки структури і функції серця, аспекти ехокардіографічної діагностики та ведення пацієнтів із серцевою недостатністю, кардіоміопатіями, легеневою гіпертензією, вродженими та набутими вадами серця.

У рамках циклу за сприяння компанії Canon Medical Systems проведено дводенний тренінг, що включав лекції з основ судинних досліджень, тканинних методик в ехокардіографії, демонстраційні майстер-класи та практичні заняття. Слухачі мали можливість вдосконалити свої навички на найсучаснішій ультразвуковій апаратурі. Дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю!

Дати проведення наступних циклів ТУ з ехокардіографії у 2024 році: 07.06-21.06 та 18.10-01.11. Куратор циклу – доктор філософії (Ph.D.), асистент Євген Новіков (095-4139678). Путівку на навчання можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 1-й поверх адміністративного корпусу, к. 10 А, телефон для довідок 044-205-49-37), або через систему електронної реєстрації https://nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia.