Складні аспекти ведення ведення пацієнтів із порушеннями серцевого ритму та провідності

Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у тематичному семінарі «Складні аспекти ведення ведення пацієнтів із порушеннями серцевого ритму та провідності», який відбудеться в Інституті серця МОЗ України 5 червня 2024 року.

Тематика семінару охоплює новітні аспекти використання аритмологічних інтервенцій, зокрема, електричної кардіоверсії, катетерної абляції, ресинхронізаційної терапії, обговорення проблемних питань застосування антиаритмічних засобів. Передбачено інтерактивне обговорення складних ЕКГ. Основою для викладення матеріалу семінару є узгоджені європейські настанови з діагностики та лікування суправентрикулярних тахікардій (2019), фібриляції передсердь (2020), шлуночкових аритмій і профілактики раптової кардіальної смерті (2022).

Програма семінару додається.

Для отримання доступу до перегляду семінару в режимі онлайн необхідно не пізніше ніж 2 червня 2024 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/W6rEJevQnLTebhdv9

Семінар буде зареєстровано у Центрі тестування при МОЗ України як захід з БПР лікарів різних спеціальностей. Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками семінару, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.  

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов