Інформація для слухачів циклу ТУ «Клінічна електрокардіографія» (24.05-07.06. 2024)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Клінічна електрокардіографія», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика у змішаному форматі з 24 травня до 7 червня 2024 року.

Для отримання бюджетної путівки Вам необхідно надіслати клопотання з місця роботи на електронну адресу завуча кафедри доцента Куця В.О. –  kutsva@ukr.net

Необхідні документи для реєстрації на навчання:

  1. Путівка (для бюджетних путівок – обов’язкова печатка з місця роботи!).
  2. Копія диплому.
  3. Заповнені документи (технологічна картка, анкета слухача – видаються на кафедрі або надсилаються на електронну пошту слухача).
  4.  Свідоцтво про одруження (у разі зміни прізвища).
  5.  Відрядження (за необхідності).
  6. Для викладачів ВНЗ витяг з наказу з місця роботи про направлення на навчання на цикл ТУ.

Очна реєстрація слухачів буде здійснюватися 24.05.24 з 09.30 до 12.00 на клінічній базі кафедри в ДУ «Інститут серця МОЗ України». Куратор циклу – доцент Вережнікова Ганна Петрівна. Для дистанційної реєстрації потрібно якісно відсканувати зазначені документи та відправити на адресу  anna.verezhnikova@gmail.com з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ» або надіслати Новою поштою з доставкою на адресу кафедри: м. Київ, вул. Братиславська, 5-А, ДУ «Інститут серця МОЗ України», 2-й поверх, кафедра функціональної діагностики, к. 2049 – для Вережнікової Ганни Петрівни, – тел. 067 5008736. Для забезпечення зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказати Ваш контактний номер мобільного телефону та адресу е-mail.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів БПР). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).     Контрактну путівку на цикл можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 1-ий поверх адміністративного корпусу, к.10а, Наталія Миколаївна), або через систему електронної реєстрації