У 2023 році почалась активна співпраця між Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та однією з найсучасніших приватних клінік м. Києва – лікувально-діагностичним центром MIRUM Clinic. Між установами підписано ряд угод та меморандумів, які визначають широкий спектр діяльності в галузі навчання лікарів та наукових досліджень.
![](https://fd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_8923-1024x621.jpg)
MIRUM Clinic стала, зокрема, клінічною базою кафедри функціональної діагностики. Це дозволяє вдосконалювати теоретичні знання та практичні навички лікарів клініки і слухачів кафедри, забезпечуючи їм доступ до сучасного обладнання, теоретичного та практичного досвіду. Клініка забезпечена високотехнологічним устаткуванням, таким як експертна ультразвукова техніка, комп’ютерний та магнітно-резонансний томографи. Для навчання та підвищення кваліфікації фахівців використовуються сучасні навчальні класи та мультимедійна конференц-зала.
![](https://fd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9141-1024x602.jpg)
У 2023 році на базі MIRUM Clinic проведено два очних цикли тематичного удосконалення з ехокардіографії для лікарів з усієї України, тематичний семінар “Предиктори інсульту: виявити та запобігти”, проведено ряд лекцій та практичних занять для лікарів клініки і слухачів циклу спеціалізації з функціональної діагностики.
![](https://fd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_15-53-07-1024x768.jpg)
Щиро дякуємо нашим партнерам за вагомий внесок у підвищення рівня післядипломної медичної освіти. Бажаємо подальших успіхів у спільних проєктах та нових досягнень на благо України!
![](https://fd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_15-53-20-768x1024.jpg)