Фаховий семінар “ЕКГ-діагностика та ведення пацієнтів з пароксизмальними тахіаритміями”

Шановні колеги, Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у фаховому семінарі „ЕКГ-діагностика та ведення пацієнтів з пароксизмальними тахіаритміями», який відбудеться в Інституті серця МОЗ України 20 червня 2023 року.

Тематика семінару охоплює викладення ролі методу ЕКГ у діагностиці, визначенні механізму та перебігу пароксизмальних тахікардій, стратифікації ризику раптової кардіальної смерті, можливостей пристроїв, катетерного лікування та сучасної фармакотерапії найбільш поширених пароксизмальних тахіаритмій. Основою для викладення матеріалу семінару є узгоджені європейські настанови з діагностики та лікування суправентрикулярних тахікардій (2019), фібриляції передсердь (2020), шлуночкових аритмій і профілактики раптової кардіальної смерті (2022). Лекторами є провідні експерти ДУ «Інститут серця МОЗ України», кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика і Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України. Програма семінару додається.

Для отримання доступу до перегляду семінару в режимі онлайн необхідно не пізніше ніж 17 червня 2023 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1xZozBcsy4jyn9pLF71NJpqodqWQHPqwKBMvOs_RTLcY/edit

Семінар буде зареєстровано у Центрі тестування при МОЗ України як захід з БПР лікарів різних спеціальностей. Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками семінару, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.  

Відео трансляція на YouTube – https://youtube.com/live/XFBXhi5vGRY?feature=share

Форма для отримання сертифікату слухача – https://forms.gle/fKVLEgn22GD6HWK26

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов